Burger dünyasının kışkırtıcı ruhu ile tanışın!


Birinci sınıf burgerleri ve premium hizmet kalitesiyle 1941‘den beri “orijinal burger” lezzetinin temsilcisi olan California’lı Carl’s Jr., kurucuları Carl N. Karcher ve eşi Margaret’in, otomobillerini teminat göstererek aldıkları 311 doların üzerine, ceplerindeki 15 doları da ekleyip bir sosisli sandviç arabası satın almasıyla doğar.. Kısa sürede büyüyen işler sayesinde, aradan daha 5 yıl bile geçmemişken Carl's drive-in BBQ (arabaya servis barbekü büfesi) açılır ve artık menüde çeşit çeşit burgerler bulunmaktadır. Bugün, dünyanın 10.000 farklı noktasında, tam 33 ülkede hizmet veren Carl’s Jr. Türkiye’yi gerçek burgerle tanıştırmaktadır.

Türkiyenin İlk Fast-Casual burger lezzeti!


Carl’s Jr., doyurucu büyüklükteki leziz premium burgerleri, istediğiniz an yenileyebileceğiniz limitsiz içecekleri ve hem sınırsız hem de tamamen ücretsiz sos çeşitleri ile burgerseverlere başka hiçbir yerde tadamayacakları bir Fast-Casual deneyimi sunuyor. Üstelik şık lobi alanlarında ağırladığı misafirlerine, hızlı ve kaliteli masaya servisi ile vazgeçilmez bir burger ziyafeti sunarak memnuniyetlerini en üst seviyeye taşıyor.

Izgara ateşinin ağızları sulandıran lezzetleri, Carl’s Jr.’ın %100 dana eti ile hazırlanan dev ve doyurucu burgerleri ile zenginleşiyor. Günlük, taze malzemelerle misafirlere özel olarak, sipariş geldiği anda, “a la minute” hazırlanan gurme burger lezzetini, Fast-Casual hizmeti ile gerçek burgerseverlerle buluşturuyor.


Carl’s Jr., %100 dana etinden hazırlanan ve yalnızca Carl’s Jr.‘a özel yöntemlerle ızgara ateşinde, tam kıvamında pişirilen burger köftelerini, diğer eşsiz lezzetler ve özel soslarıyla bir araya getiriyor. Burger köftesinin füme et ve barbekü sosuyla birleştiği Western BBQ ile kavrulmuş dana eti ve özel sosların bir araya geldiği Memphis Burger ağızları sulandıran yıldız lezzetler arasında başı çekiyor. 


Nefis mantar tadıyla buluşturan Portobello Burger ve jalapeno biberlerinin Santa Fe sosuyla harmanlandığı acılı lezzetin zirvesi Jalapeno Burger ise farklı damak tatlarına önem verenlere tutkunu olacakları seçenekler sunuyor.


Limitsiz içecek ve sınırsız soslar...


Carl’s Jr.’ın sunduğu limitsiz içecek hizmeti, misafirlerine istedikleri içecekten diledikleri kadar içebilmeleri konusunda özgürlük tanıyor. Ayrıca farklı sos çeşitlerinin sınırsız sunulması ve ekstra soslar için ücret alınmaması, alışılagelmişin üzerinde bir konsept ile yeni bir Fast-Casual devri başlatıyor.


Self servis değil, masaya servis...


Carl’s Jr., misafirlerini ayakta bekletmiyor! Kasada alınan siparişler, alınır alınmaz birkaç dakika içerisinde en taze ve sıcak şekilde Carl’s Jr. çalışanları tarafından masaya servis ediliyor.