HAMBURGERİN PATRONU OLUN!

Carl’s Jr. bayilik fırsatı ile yatırımlarınızı kısa vadede kazanca dönüştürmeye hazır mısınız?

Kendi işletmenizin patronu olun, yatırımlarınıza kısa vadede değer katın!

Hangi ilde açmayı düşünüyorsunuz?

Mali Konular

Değerli Adayımız,

Carl’s Jr. İşletmecisi olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 1941 yılında Kaliforniya’da kurulan Carl’s Jr.,10.000’i aşkın restoranıyla başta Kuzey Amerika olmak üzere Meksika’dan Çin’e, Yeni Zelanda’dan Orta Doğu’ya dünya çapında hizmet vermektedir. Dünya’da en hızlı büyüyen burger restoran zinciri ünvanını elinde bulunduran marka, yenilikçi ve orijinal burger çeşitleri ile de liderdir.

Sunduğu büyük ve doyurucu burgerleri, limitsiz içeceği, şık lobi alanlarında masaya servisi, ücretsiz ek sosuyla Türk tüketicisini fast-casual burger kavramıyla ilk kez buluşturmaktadır. 2011 yılında ilk kez Cevahir’de açtığı restoranıyla bugün Türkiye’de 13 own-store, 9’u sub-franchise olmak üzere 22 restorana ulaşan Carl’s Jr. heyecanla ve hızla gelişen global bir burger zinciridir. Birinci sınıf, kaliteli malzemelerle sipariş verildiği an “a la minute” olarak hazırlanan hamburgerleri ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde Carl’s Jr. Türk pazarında hızla büyümektedir. Şahıs veya firmalar, sahip olduğu restoranda ve Carl’s Jr. markası çatısı altında franchise anlaşması şartları uyarınca ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Franchise verilecek restoranların; tüm inşaat, dekorasyon ve ekipman tedariği Carl’s Jr. Restaurants LLC tarafından belirlenmiş özelliklere bağlı kalınarak Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından yürütülecektir. Restoran yerleri ve tasarımları ise Carls Jr. Restaurants LLC onayı ile, aday ve Fet Restoran tarafından mütabık kalınarak kararlaştırılacaktır.

Franchise için gerekli yatırım; tüm inşaat, dekorasyon ve ekipman giderleri, başlangıç franchise ücreti ve tüm açılış öncesi maliyetleri (eğitim, pazarlama, açılış öncesi kira) gibi kalemleri içermektedir. Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise haklarını alacak adaya hem de franchise adayının çalışanlarına Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından sağlanacaktır.

İşletmeci olarak ideal adayımız; girişimci, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, restorancılık deneyime sahip olmakla birlikte, yatırımcı ve işletmeci olabilmek için gerekli mali kaynaklara sahip olmalıdır.

Carl’s Jr. ’a gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Fet Restaurant İşletmeleri A.Ş
Operator of Carl’s Jr. Restaurants