Bizi seçerek takımımızın bir üyesi olmak istediğin için teşekkür ederiz. 😊

Takım arkadaşlarımızın mutlu olması misafirlerimizin de mutlu olmasını sağlamaktadır ve takım arkadaşlarımız Carl’s Jr. başarısının gerçek yıldızlarıdır. Biz bununla gurur duyuyoruz.


Seninle tanışmak ve takımın yıldızı yapmak için seni bekliyoruz.

Bilgileriniz

Dosyalar jpg, jpeg, png, pdf, word formatında olmalıdır. Dosya boyutu maksimum 5 mb.

Carl’s Jr. Türkiye olarak her geçen gün büyüyoruz.


Restoranlarımıza gelen misafirlerimizin memnuniyetini sağlayan iki önemli faktör; kaliteli yemek yiyebilmek ve güler yüzlü mutlu çalışan profilidir. Çalışırken yaptığı işten keyif almayı, takım çalışmasına uyum sağlayarak iletişimi güçlü kılmayı ve bu sayede çalışan bağlılığını arttırmayı önemseyerek sürekli gelişmekte olan insan kaynakları politikamız sayesinde geleceğe yönelik tüm adımlarımızın sağlam temelli olmasının ana nedeni bizimle çalışan değerli takım arkadaşlarımızın olmasıdır ki bu arkadaşlarımız bizim için Carl’s Jr.’nin Yıldızlarıdır.

Yıldızlarımızın yaş, cinsiyet, ırk vb. demografik özelliklerinde herhangi bir ayrım yapmadan çalışma imkanı sağlamaktayız. Başarılıysan yıldız olman kaçınılmaz bir gerçektir ve biz takımımızdaki herkese Carl’s Jr.’ da  yükselme imkanı sağlıyoruz. Kendine güvenen, azimli, çalışkan ve üreten herkese saygımız sonsuz.

Markamızın değerlerini koruyan, iletişimi güçlü, sürekli gelişime açık olan ve yüksek enerjisiyle takımın üyelerine de ışık saçacak herkesin bizimle çalışmasından gurur duyarız.

Operasyon tarafındaki mevcut pozisyonlarımız:
Operasyon Müdürü, Bölge Müdürü, Restoran Müdürü, Asistan Müdür, Vardiya Müdürü, Mutfak Şefi, Servis Şefi, Mutfak Personeli, Servis Personeli

Merkez Ofis tarafındaki mevcut departmanlarımız:
İnsan Kaynakları, Muhasebe&Finans, Bilgi İşlem, Satın Alma, Tedarik Zinciri/Lojistik, Proje, Cost Control, Pazarlama&PR, Yönetici Asistanlığı